Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Działajmy razem

Jeżeli masz trochę wolnego czasu i lubisz działać, możesz dołączyć do nas jako Wolontariusz/ka. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zapiszesz się na naszą Listę Wolontariuszy. Od tego momentu, będziesz otrzymywać informacje o planowanych działaniach i potrzebnej pomocy i to ty zadecydujesz, w co chcesz się zaangażować.

Jak to działa?

Kontaktujesz się z nami

Możesz to zrobić osobiście, telefonicznie, mailowo – wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

Zapisujemy cię na Listę Wolontariuszy

Zapisujemy twoje dane kontaktowe w naszej bazie. Od tego momentu, przed każdym wydarzeniem, informujemy cię co się będzie działo, kiedy, gdzie i jakiej pomocy potrzebujemy.

Podpisujesz umowę o wolontariat

Jeśli jakieś wydarzenie do ciebie przemówi i będziesz mieć akurat wtedy czas i ochotę, żeby nam pomóc – odzywasz się do nas i podpisujemy umowę o wolontariat.

Działamy!

Nie pozostaje już nic innego jak połączyć siły i działać razem w imię wyższego dobra. Ty robisz coś wspaniałego na rzecz innych, a my jesteśmy dozgonnie wdzięczni za pomoc!

Regulamin Wolontariatu

Przed zapisaniem się na naszą Listę Wolontariuszy, zapoznaj się z zamieszczonym poniżej Regulaminem Wolontariatu!

• Na Listę Wolontariuszy może zapisać się każda pełnoletnia osoba.
  • Osoby niepełnoletnie muszą przedłożyć zgodę podpisaną przez opiekuna prawnego.
  • Zgłoszenie się na Listę nie jest równoznaczne z podpisaniem umowy o wolontariat. Nie jest również zobligowaniem do pomocy w jakimkolwiek konkretnym przedsięwzięciu. Jest to jedynie deklaracja chęci pomocy w działaniach statutowych Fundacji.
  • Zapisanie się na Listę Wolontariuszy odbywa się poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www lub napisanie bezpośrednio na adres mailowy Fundacji.
  • Podczas wypełnienia zgłoszenia osoba chętna do pomocy jest zobligowana do podania swojego adresu e-mail oraz numeru telefonu, a także musi wyrazić zgodę na kontakt drogą mailową i/lub telefoniczną - są to warunki konieczne do zapisania na Listę Wolontariuszy.
  • Podczas organizacji działań statutowych, Zarząd Fundacji wysyła informację do zarejestrowanych Wolontariuszy z informacjami na temat czasu i miejsca wydarzenia oraz zakresu koniecznej pomocy. Osoby chcące pomóc w tym konkretnym wydarzeniu kontaktują się z Zarządem w celu ustalenia szczegółów oraz podpisania umowy o wolontariat.
  • Najbardziej zaangażowani i aktywni Wolontariusze, po wyrażeniu zgody, zostają dodani do strony internetowej Fundacji, do zakładki Nasi Wolontariusze. W celu dodania do strony, Wolontariusze proszeni są o przesłanie swojego zdjęcia.
  • Ponadto najbardziej zaangażowani i aktywni Wolontariusze mogą liczyć na dodatkowe bonusy i nagrody od Zarządu Fundacji - dyplomy, podziękowania, upominki, specjalne spotkania i wyjazdy organizowane tylko dla grupy Wolontariuszy (np. spotkanie opłatkowe itp.).
  • Każdy Wolontariusz może w każdej chwili poprosić o usunięcie z Listy Wolontariuszy bez podania przyczyny. Ponadto Wolontariusze, którzy przez rok nie podejmą się żadnego działania na rzecz Fundacji, również zostają automatycznie usunięci z Listy.

Chcesz się do nas przyłączyć? Skontaktuj się z nami!

• Pon-Pt: 8:00 - 18:00
  • fundacjaluminaria@gmail.com