Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

O Fundacji

Dlaczego Luminaria?

Luminaria to światełka, którymi przystraja się świat w czasie różnego rodzaju świąt i celebracji. Dla nas Luminaria to światełka tlące się w ludziach, przystrajające świat każdego dnia. Czyimś światłem może być dobroć. U kogoś innego będzie to wyjątkowy talent. Wierzymy jednak, że absolutnie każdy tą wewnętrzną iskrę posiada i, jeśli tylko będzie ją pielęgnować, może stać się latarnią dla osób wokół siebie.

Nasza misja

Celem i misją naszej Fundacji jest pielęgnowanie i wzmacnianie tych wewnętrznych świateł w lokalnej społeczności – poprzez motywowanie, wspieranie, inspirowanie, ale też łączenie ludzi, by razem świecili jeszcze mocniej.

Wspieramy ludzi

W odkrywaniu swoich talentów i mocnych stron – swojego wewnętrznego blasku, który staramy się wzmacniać warsztatami, szkoleniami i konferencjami.

Inspirujemy ludzi

Do zmiany, rozwoju, ruszenia naprzód i odważnego wyrażania siebie i swoich emocji. Robimy to głównie poprzez spektakle terapeutyczne, współorganizowane wraz ze Sceną Poruszenia, a także podcast oraz Wieczory Pełne Inspiracji.

Łączymy ludzi

Organizując spotkania networkingowe i programy mentoringowe dla różnych grup – kobiet, mam, przedsiębiorców czy młodzieży. Nasze hasło brzmi: „Razem świecimy jaśniej” – i my naprawdę w nie wierzymy!

Co jest dla nas ważne?

Społeczność

Nic nie daje nam takiej mocy, jak inni ludzie – z którymi działamy i dla których działamy.

Cele bliskie naszym sercom

Wszystko, co robimy, robimy z potrzeby serca i chęci niesienia wsparcia i pomocy ludziom wokół nam.

Pozytywne nastawienie

Optymizm i wiara, że wszystko da się zrobić są naszym paliwem. Bez tego ani rusz!

Na co przeznaczamy fundusze?

Większość zebranych funduszy – od darczyńców, sponsorów, Patronów czy z prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, przeznaczamy na dofinansowanie organizowanych przez nas wydarzeń – szkoleń, warsztatów czy programów mentoringowych. Dzięki temu, jeśli nawet są one płatne, to są to opłaty symboliczne, umożliwiające niemalże każdemu wzięcie w nich udziału. Na każde wydarzenie dysponujemy też pulą darmowych wejściówek dla osób, których sytuacja finansowa jest wyjątkowo trudna, a które mogą skorzystać z udziału w nich.

Reszta to administracja – opłaty bankowe, księgowość oraz trochę marketingu, abyśmy mogli docierać z naszymi działaniami do coraz szerszego grona odbiorców.

Krótko o historii

Fundacja Luminaria to efekt 8 lat działań, sukcesów, błędów i nauki, a także silnej chęci obejmowania wsparciem coraz to szerszego grona odbiorców. Najpierw był Klub Aktywnych Mam, później Centrum Aktywnych Kobiet (bo przecież nie każda kobieta jest mamą). Teraz jest Fundacja Luminaria, która pragnie działać na rzecz kobiet i mężczyzn, młodzieży i osób starszych, tych aktywnych i tych, którzy dopiero potrzebują zachęty i pomocy, żeby ruszyć.

Chcesz się zaangażować?

Możesz to zrobić na kilka różnych sposobów – przez zostanie naszym Patronem, Wolontariuszem, wzięcie udziału w naszym płatnym wydarzeniu, udostępnienie informacji o naszych działaniach czy wejście z nami we współpracę. Cokolwiek ci odpowiada – za każde wsparcie będziemy tak samo wdzięczni!

PATRONITE

Jeśli chcesz nas wesprzeć finansowo – zapraszamy cię serdecznie na naszego Patronite’a. Możesz tam wybrać dowolny próg pomocy. Nawet 5 zł miesięcznie będzie dla nas ogromnym wsparciem.

WSPÓLNE DZIAŁANIA

Może masz pomysł na jakąś fajną akcję lub twoja firma / firma, w której pracujesz chce się zaangażować charytatywnie i wesprzeć jakiś szczytny cel? Odezwij się do nas, a na pewno wymyślimy, jak możemy wspólnie zrobić coś dobrego.

WOLONTARIAT

Jest to opcja dla wszystkich osób, które mają dużo chęci do aktywnego działania i choć trochę wolnego czasu. Jeśli jesteś taką osobą, poczytaj o wolontariacie w naszej Fundacji i dołącz do nas.